Dobra energia w walce z niepłodnością

Zbawienne działanie feng shui w wielu sprawach i przywołaniu dobrej energii, jest znane wielu osobom. Są to specjalne zasady, dzięki którym możesz wypełnić swoje życie i swój dom pozytywną energią, która jest ważna w życiu każdego z nas.

Feng shui a niepłodność

Wiele par, które pragną mieć dziecko a niestety nie mogą, zastanawia się jak pomóc sobie i rozwiązać problem niepłodności. Przeglądając fora internetowe, grupy na portalach społecznościowych, słuchając znajomych w końcu trafiają na pomysł wykorzystanie feng shui. Według tej metody planowanie przestrzeni ma ogromny wpływ na to, co się z nami dzieję i jaka energia panuje w naszym domu. Oczywiście, aby rozwiązać problem niepłodności i w końcu mieć powodzenie w staraniach o dziecko, pozytywna energia też jest bardzo ważna. Oto jak działa feng shui na niepłodność:

  1. Przy łóżku koniecznie musi znaleźć się figurka małego smoka
  2. W domu musi panować porządek
  3. W sypialni nie powinno być urządzeń elektrycznych
  4. Nie powinno być w niej także luster
  5. Kobieta powinna spać po prawej stronie łóżka, mężczyzna po lewej
  6. Na ścianach powinny wisieć obrazki przedstawiające małe dzieci
  7. Duża czerwona kula powinna znaleźć się w twoim domu, podobnie jak posągi żółwi

To są zasady, które powinien wprowadzić w domu ten, który chce zadbać o dobrą energię dla płodności. Dzięki nim twój partner cię nie zdradzi, energia będzie sprzyjała poczęciu dziecka, tak samo jak wymienione symbole płodności.

Podsumowanie

Feng shui ma wielu zwolenników, ale też sporą ilość przeciwników. Taka metoda aranżacji wnętrz na pewno nie zaszkodzi, a być może nawet pomoże. Każdy inaczej postrzega dobrą energię i sposoby w jakie można ją zdobyć. Być może ten sposób jest dobry akurat dla was i pomoże wam w staraniach o upragnione dziecko. Spróbować na pewno nie zaszkodzi. Być może twój dom będzie wyglądał lepiej z taką aranżacją, co naprawdę pomoże ci przywołać dobrą energię i poradzić sobie z niepłodnością.

 

Możesz również polubić…