Triki na wydłużenie sylwetki

W rzeczywistości powinniśmy kochać nasze ciała takimi, jakie są. Ale jesteśmy tylko ludźmi, a czasami oznacza to pożądanie rzeczy, których nie możemy mieć. Mianowicie kilka dodatkowych centymetrów wzrostu.

Jeśli też należysz do tej grupy, masz stosunek od miłości do nienawiści do swojego wzrostu (lub jego braku). W niektóre dni twoja drobna figura podoba ci się i jesteś zachwycona by kolejnego dnia psioczyć że nie wyglądasz tak
stylowo jak ta wysoka kobieta która właśnie minęła cię na ulicy.

Ponieważ nie ma sposobu, aby w ciągu jednej nocy zyskać (w pionie) centymetry, uciekliśmy się do kreatywności – jak zwykle w formie mody.
Okazuje się, że jeśli nie jesteś naturalnie pobłogosławiony nogami aż do nieba, sekret wyglądu super wysokiego tkwi w twojej garderobie.

Jak wydłużyć sylwetkę i wyglądać na wyższą?

– Noś pionowe paski
– Wybierz dżinsy z wysokim stanem
– Postaw na monochromatyczność
– Wybierz najbardziej mikro odbitek
– Wybierz bardzo wysokie (lub super krótkie) buty
– Wypróbuj buty ze spiczastym noskiem
– Wsuń koszulę
– Załóż dekolt w szpic
– Wybierz neutralne obuwie

Jakich elementów należy unikać:

– Coś za ciasnego
– Poziome paski
– Nadruki na całej powierzchni
– Masywne akcesoria
– Mini cięcia (w niektórych przypadkach)

Pionowe paski robią to samo co ubiór kolumnowy – dają złudzenie, że jesteś bardzo wysoki, nawet jeśli nie jesteś.
Ogólnie paski nie należą do naszych ulubionych. Ale jeśli w ogóle zamierzamy je nosić, najlepsze będą te pionowe.
Dżinsy z wysokim stanem są szokujące z wielu powodów – w tym z ich zdolności sprawiania, że ​​każdy wygląda na wyższego. Akcentują talię, która jest zazwyczaj najmniejszą częścią brzucha.
Innymi słowy? „To bardzo pochlebne”. Nie ma nic lepszego niż pochlebna para dżinsów dzięki której widok w lutrze napraw cię optymizmem i sprawia że się uśmiechasz.
Co jeszcze? Monochromatyczny strój tworzy „spójny” wygląd, dzięki czemu oko biegnie w górę. (Zasadniczo jest to znowu logika kolumnowa). Wynik: nogi wyglądają na zdecydowanie dłuższe niż są, być może nawet ty sama się nabierzesz. Monochromatyczne stroje są teraz bardzo popularne i praktycznie nie można ich zepsuć.

Możesz również polubić…