3 zabiegi, dzięki którym Twoja twarz zmłodnieje o 10 lat

Codziennie od kilku miesięcy używasz drogiego kremu, który w 3 tygodnie miał sprawić, że Twoja skóra odzyska jędrność, nawilżenie oraz rozświetlenie. Mija 3 miesiąc i nie widzisz żadnej poprawy. Kończy się kolejne opakowanie, a jedynym efektem zakupów poprzednich pudełek jest zagadka – czy Twoja skóra może wrócić do dawnej kondycji? Oczywiście, że może i to bez pomocy magicznych kremów. Wystarczy, że wykorzystasz moc nowoczesnej kosmetologii. W tym poradniku poznasz 3 zabiegi, których działanie jest poparte szeregiem badań. Każdy z nich cechują fantastyczne właściwości odmładzające. Zaufaj najnowszym technologiom i ciesz się młodą, jędrną skórą. Zapraszamy na przegląd 3 topowych zabiegów odmładzających.

Poprawa kształtu twarzy i jędrności skóry w 30 minut, czyli wolumetria twarzy w praktyce

Zacznijmy od samej podstawy. Kształt twarzy to kluczowa kwestia przy efekcie odmłodzenia. Na tyle kluczowa, że, nawet jeśli Twój drogi krem spłyci Twoje zmarszczki, to wciąż nie będziesz zadowolona z efektów. Brak widocznych zmarszczek Cię nie usatysfakcjonuje, kiedy Twoja twarz wciąż będzie miała zaburzone kształty. Patrzysz w lustro i podoba Ci się jędrność, ale widzisz jednocześnie, że skóra w danych miejscach wygląda na zapadniętą. Nie tworzy już pięknych owali. To efekt starzenia się i codziennych czynników niesprzyjających skórze. Ale bez obaw – wolumetria twarzy trwa około 30 minut i tyle wystarczy, żeby pozbyć się problemu. W praktyce zabieg wygląda bardzo prosto.

Rozmawiasz ze specjalistą w salonie kosmetycznym, który zapyta Cię o kilka rzeczy związanych z Twoim zdrowiem. To konieczne, ponieważ wolumetria ma kilka przeciwwskazań. Kiedy okaże się, że nie masz żadnych przeciwwskazań, specjalista przejdzie do typowo kosmetycznych spraw. Przedstawi Ci swoją wizję na poprawę kształtu twarzy. Zabieg rozpoczyna się po ustaleniu szczegółów. Specjalista wstrzykuje w dany obszar twarzy odpowiednią ilość kwasu hialuronowego. Następnie rozmasowuje obszar, dzięki czemu preparat dociera do problematycznych miejsc. Finalnie opuszczasz gabinet z wypełnionymi zagłębieniami i pięknym owalem twarzy. Efekt utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy i zobaczysz go bezpośrednio po zabiegu. Sprawdź sama!

Zniweluj zmęczenie i spraw, żeby Twoje spojrzenie odzyskało świeżość z pomocą laserowego liftingu powiek

Coraz bardziej dostrzegasz działanie trybu życia na skórę powiek? Mała ilość snu, ciągły stres i zabieganie sprawia, że Twój organizm nie jest w stanie się wystarczająco zregenerować. Widać to po zmęczonej skórze wokół oczu. To problem, który w różnym stopniu dotyka niemal każdego. Jeszcze kilka lat temu, żeby się go pozbyć, konieczne były skomplikowane zabiegi. Ale technologia poszła do przodu i dzisiaj możesz wykonać laserowy lifting powiek. Nieinwazyjny zabieg wykorzystujący najnowsze badania i pracę Twojego organizmu.

Na początek specjalista posmaruje miejsce zabiegu maścią znieczulającą. Po chwili maść zacznie działać i rozpocznie się właściwy zabieg. Specjalista z wykorzystaniem lasera usunie wierzchni naskórek oraz rozgrzeje głębsze warstwy skóry. Dzięki temu pozbędziesz się zmęczonego naskórka, który zastąpią nowe włókna kolagenowe. Laserowy lifting powiek sprawi, że skóra wokół oczu będzie sprężysta, jędrna i promienista.

Postaw na dermapen i wykorzystaj naturalną pracę Twojego organizmu, a świetnie zregenerujesz skórę

Dermapen, czy też mezoterapia mikroigłowa to zabieg wykorzystujący zdolność skóry do regeneracji. Podczas zabiegu specjalista tworzy na Twojej skórze mikronkałucia – z wykorzystaniem specjalnego urządzenia. W ramach powstałych mikrouszkodzeń skóra uruchamia intensywny proces odnowy. Dermapen stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz poprawia gęstość skóry. Dzięki temu Twoja twarz wraca do wymarzonej kondycji.

Który zabieg będzie najlepszy dla Ciebie? Podsumowanie

Poznałaś 3 zabiegi, dzięki którym Twoja twarz zmłodnieje o 10 lat. Taki zestaw zabiegów może sprawić, że zastanawiasz się – który wybrać? Ale sprawa jest prostsza, niż myślisz. Wybierz ten gwarantujący oczekiwane efekty, a z pewnością będziesz zadowolona z rezultatów. Sprawdź sama!

Możesz również polubić…