Lecz uzależnienia w Nałęczowie – ośrodek leczenia uzależnień

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień “Terapia Nałęczów” w Nałęczowie jest miejscem szczególnym. Tutaj bowiem osoby uzależnione od różnych środków psychoaktywnych i nie tylko (leczy się także hazard czy zakupoholizm) znajdą przede wszystkim wyjątkową i bardzo fachową pomoc ze strony certyfikowanych i doświadczonych psychoterapeutów. W ośrodku pracują także doświadczeni specjaliści leczenia uzależnień.

O ośrodku w Nałęczowie słów kilka – ośrodek odwykowy

Ośrodek leczenia uzależnień Nałęczów jest placówką prywatną. Na tle podobnych instytucji, wyróżnia go wpis do rejestru placówek medycznych. Oznacza to, że jest miejscem w pełni legalnym i opartym na wiedzy i zasadach leczenia medycznego. Aby tu się dostać, nie trzeba mieć skierowania od lekarza. Wystarczy samodzielna chęć podjęcia leczenia i świadomość problemu. Stan zdrowotny i fazę uzależnienia każdego pacjenta ocenia specjalista przy tak zwanej rozmowie wstępnej. Ma ona miejsce podczas przyjęcia na odwyk. Leczenie rozpoczyna się od wyboru turnusu według ścisłych zaleceń ze wstępnej rozmowy. Podczas turnusu ośrodek odwykowy Nałęczów zapewnia noclegi oraz wyżywienie.

ośrodek leczenia uzależnień Nałęczów

Placówka znajduje się w malowniczej niewielkiej wsi w pobliżu Nałęczowa. Ponadto do dyspozycji pacjentów jest prywatny ogród i przestronne pokoje. Tu można z powodzeniem znaleźć motywację do skutecznego wyleczenia. Terapia Nałęczów opinie podkreślają również komfort nowoczesnego wyposażenia ośrodka terapii, który zasadniczo pomaga w prowadzeniu skutecznej terapii uzależnień.

Możesz również polubić…