Podejmij skuteczną walkę ze stresem powodującym wzdęcia, wyzwól się od tego psychicznego tyrana.

Każdy z nas w życiu przechodzi przez momenty kryzysowe, czyli sytuacje stresowe. Stres pojawia się niezależne u każdego/dej z nas, nieważne: kim jesteśmy, co mówimy, czym zajmujemy się na co dzień, co myślimy itp.
Najważniejsze jest w tym- nasza odpowiednia reakcja, aby zapobiegać, a przede wszystkim niwelować już od środka -same symptomy, rdzeń stresu. Istotnie bardzo ważne jest również unikanie, oczywiście w miarę możliwości: czynników stresogennych, czyli takich sytuacji lub rzeczy, od których to zależny oraz uwarunkowany jest aktualny jego poziom. Nierzadko utrzymujący się przez dłuższy – stały górny pułap stresu ludzkiego.

Jakie choroby o podłożu przewlekłego stresu leczymy w naszej klinice „Genesis Traumatic Stress”

W naszej klinice zajmujemy się badaniem, poprzez poznawanie diagnozowanie oraz profilaktyczne leczenie m. in.: nerwic żołądka, oraz samej istoty wzdęć u podnóża jakże rozległej i obszernej tematyki problemu: wzdęcia spowodowane stresem .
Nasze metody leczenia są jednymi z najnowocześniejszych oraz są niemal wyselekcjonowaniem spośród pozostałej ”Wielkiej Medycznej 4”, będących zwieńczeniem trzech wspólnych dróg nowatorskiej medycyny: gastrologia, psychika, kardiologia, neurologia

Jakie choroby są leczone w naszej klinice?

W naszej placówce medycznej „Genesis Traumatic Stress”, światowej sławy zajmujemy się leczeniem m. in. ludzki mierzących się na co dzień z dolegliwościami tj.:
-nerwice serca oraz inne dolegliwości, zwłaszcza arytmie mięśnia sercowego,
-padaczka,
-bezsenność,
-nerwice, depresje w ujęciu o diagnostykę behawioralną – w tym tzw. Tiki nerwicowe,
-zaburzenia osobowości
wzdęcia spowodowane stresem ,
-biegunka, zaparcia, nieżyt żołądka,
-wrzody żołądka,
-wrzody dwunastnicy,
-również leczymy: wiele innych, a związanych z tym chorób najczęściej mające początek własnego epicentrum w ludzkiej psychice.

Zrób coś z tym, krok do przodu. Nie czekaj na ostatnią chwilę, zanim będzie za późno.
Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej kliniki. U nas w placówce Poczujecie się Państwo jak u siebie w ognisku domowe zacisza. Postaramy się pomóc i pomagamy każdej osobie, która się do nas zgłasza. Każdy przypadek jest dla nas indywidualny jak każdy człowiek na świecie.

Do zobaczenia na miejscu.

Możesz również polubić…