Przesyłki z USA do Polski – ile kosztuje?

Zakupy internetowe lub wymiana towarów na linii USA – Polska są wciąż bardzo popularne. Wielu naszych rodaków posiada znajomych i rodziny za Oceanem i również cyklicznie przesyłają oni do Polski paczki z prezentami i produktami, które nie są łatwo dostępne w naszym kraju lub są wyjątkowymi pamiątkami. Przesyłka z USA do Polski musi przemierzyć ponad 8000 kilometrów, czyli około połowy świata, zanim bezpiecznie dotrze pod wskazany adres. Wydawać by się mogło, że z powodu odległości, którą pokonują paczki, będzie to bardzo droga usługa.

Ile tak naprawdę kosztuje przesłanie paczki z USA do Polski? Bardzo ciekawą opcję takiej usługi przygotowali twórcy platformy eshopwedrop.pl, którzy oferują transport przesyłek między innymi z USA do Polski. To co wyróżnia ich usługi to szybkość dostawy i bardzo konkurencyjne stawki cenowe. Koszt przesyłki zaczyna się już od 19,90 PLN. Oczywiście finalna kwota zawsze jest ustalana i naliczana indywidualnie, a pod uwagę bierze się takie aspekty jak waga i rozmiar przesyłki oraz wybór odpowiedniej opcji dostawy.

Jak zmniejszyć koszt przesyłki?

Gdy robimy zakupy online, koszt przesyłki zawsze naliczany jest na samym końcu, czyli wtedy, gdy już operator sklepu ma dokładne informacje o tym, ile będzie ważyła przesyłka i jak duża będzie. Bardzo często zdarza się, że konsumenci z Polski rezygnują z zakupów online z USA z powodu bardzo dużych kosztów transportu. Platforma, którą przytoczono we wcześniejszym fragmencie tekstu, pozwala na znaczne ograniczenie kosztów. To nowy model biznesowy, który może całkowicie odmienić i unowocześnić rynek przewozów międzynarodowych.

Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie eshopwedrop.pl i otrzymamy swój indywidualny numer konta. Następnie robiąc zakupy online w USA jako opcję dostawy podamy lokalny adres magazynu i towary zamiast bezpośrednio do nas, trafią właśnie tam w ramach usług przewozowych wewnątrz USA. Kolejnym krokiem będzie nadanie paczki bezpośrednio pod nasz adres, który podaliśmy w trakcie rejestracji. Jest to okazja do zminimalizowania wielu kosztów transportowych, a paczki na które czekamy około 10 dni, możemy przesyłać już od 19,90 PLN. To zdecydowanie dobra opcja na zmniejszenie kosztów przesyłki z USA do Polski.

Możesz również polubić…